Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Star Trek Into Darkness...
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
snyft
Movie Buff - 255 Films Ranked
Member Since: Nov 28, 2011
Location: Trelleborg, Sweden
Bio: Geek
Recent Rankings
80 T7 The Raid: Redemption (2012) - Jul 09, 2012
60 T2 Ghost Ship (2002) - Jan 10, 2012
70 T4 X2: X-Men United (2003) - Jan 10, 2012
70 T4 The Lovely Bones (2009) - Jan 10, 2012
80 T7 The Exorcist (1973) - Jan 10, 2012
50 T2 Volcano (1997) - Jan 10, 2012
50 T2 Twins (1988) - Jan 10, 2012
70 T4 Constantine (2005) - Jan 10, 2012
70 T4 Erin Brockovich (2000) - Jan 10, 2012
80 T7 Hero (2002) - Jan 10, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with snyft. Why not go rank more films, then come back and check it out again?