Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
soap
Film Freak - 743 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2009
Location: Germany
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 The Five Senses (1999) - Nov 11, 2009
68 Ararat (2002) - Nov 11, 2009
90 The White Ribbon (2009) - Nov 06, 2009
78 Geri's Game (1997) - Oct 31, 2009
33 Bloodsport (1988) - Oct 31, 2009
77 Strange Days (1995) - Oct 31, 2009
49 The Good Shepherd (2006) - Oct 31, 2009
67 A Bronx Tale (1993) - Oct 31, 2009
76 Death at a Funeral (2007) - Oct 31, 2009
32 Jurassic Park III (2001) - Oct 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with soap. Why not go rank more films, then come back and check it out again?