![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
soccerfury | |
![]() |
Movie Buff - 210 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2009
Location: USA
|

| 62 | The Chosen One (2010) - Apr 18, 2011 |
| 87 | An Education (2009) - Apr 03, 2011 |
| 79 | Notting Hill (1999) - Apr 03, 2011 |
| 82 | One Man Band (2005) - Apr 03, 2011 |
| 88 | The Queen (2006) - Apr 02, 2011 |
| 69 | Big Daddy (1999) - Apr 02, 2011 |
| 85 | Stranger Than Fiction (2006) - Apr 02, 2011 |
| 83 | The Blind Side (2009) - Apr 02, 2011 |
| 86 | Gran Torino (2008) - Apr 02, 2011 |
| 85 | The Hunt for Red October (1990) - Apr 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |