![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
soccertwins | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Apr 1, 2010
Location: Canada
|

| 90 | Pay It Forward (2000) - Apr 01, 2010 |
| 91 | The Wedding Singer (1998) - Apr 01, 2010 |
| 88 | Little Miss Sunshine (2006) - Apr 01, 2010 |
| 80 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Apr 01, 2010 |
| 82 | Spider-Man (2002) - Apr 01, 2010 |
| 81 | Romeo + Juliet (1996) - Apr 01, 2010 |
| 80 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Apr 01, 2010 |
| 80 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Apr 01, 2010 |
| 86 | Ocean's Thirteen (2007) - Apr 01, 2010 |
| 93 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Apr 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |