![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
socrzhvn | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2011
Location: Canada
|

| 50 | The Matrix Reloaded (2003) - Jan 07, 2011 |
| 30 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Jan 07, 2011 |
| 70 | Donnie Darko (2001) - Jan 07, 2011 |
| 50 | Ghost in the Shell (1995) - Jan 07, 2011 |
| 60 | Casino Royale (2006) - Jan 07, 2011 |
| 60 | Saving Private Ryan (1998) - Jan 07, 2011 |
| 50 | Spider-Man 2 (2004) - Jan 07, 2011 |
| 60 | Trainspotting (1996) - Jan 07, 2011 |
| 50 | Insomnia (2002) - Jan 07, 2011 |
| 70 | Inglourious Basterds (2009) - Jan 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |