![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
soer | |
![]() |
Movie Buff - 262 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2009
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 20 | Angels & Demons (2009) - Aug 05, 2009 |
| 85 | Brüno (2009) - Aug 05, 2009 |
| 0 | Get Rich or Die Tryin' (2005) - Aug 05, 2009 |
| 80 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Aug 05, 2009 |
| 65 | Jumanji (1995) - Aug 05, 2009 |
| 100 | Back to the Future (1985) - Aug 05, 2009 |
| 80 | Night on Earth (1991) - Aug 05, 2009 |
| 75 | Beverly Hills Cop (1984) - Aug 05, 2009 |
| 95 | Amélie (2001) - Aug 05, 2009 |
| 60 | Shoot 'Em Up (2007) - Aug 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |