Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
softskeleton
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2010
Location: Enniskillen, Fermanagh, UK
Recent Rankings
75 Pleasantville (1998) - Jul 14, 2010
78 Old School (2003) - Jul 14, 2010
Mini-Review: Very funny film. It is very immature but it had more heart than most recent comedies
86 Memento (2001) - Jul 14, 2010
85 It's a Wonderful Life (1946) - Jul 14, 2010
88 Psycho (1960) - Jul 14, 2010
59 Man on Fire (2004) - Jul 14, 2010
50 Along Came Polly (2004) - Jul 14, 2010
Mini-Review: Absolutely average in every way.
88 There Will Be Blood (2007) - Jul 14, 2010
29 Bridget Jones's Diary (2001) - Jul 14, 2010
79 The Dark Knight (2008) - Jul 14, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with softskeleton. Why not go rank more films, then come back and check it out again?