![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
solmazsolmaz | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2010
Location: Iran
|

| 85 | The Others (2001) - Oct 03, 2010 |
| 100 | Crash (2005) - Oct 03, 2010 |
| 65 | Look Who's Talking (1989) - Oct 03, 2010 |
| 78 | Anastasia (1997) - Oct 03, 2010 |
| 45 | Romeo + Juliet (1996) - Oct 03, 2010 |
| 100 | Once Upon a Time in America (1984) - Oct 03, 2010 |
| 70 | Ocean's Eleven (2001) - Oct 03, 2010 |
| 90 | Ratatouille (2007) - Oct 03, 2010 |
| 40 | Mystic River (2003) - Oct 03, 2010 |
| 50 | Mrs. Doubtfire (1993) - Oct 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |