![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
somberlain | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Dec 3, 2009
Location: USA
|

| 74 | The Fugitive (1993) - Dec 03, 2009 |
| 40 | Clear and Present Danger (1994) - Dec 03, 2009 |
| 57 | Air Force One (1997) - Dec 03, 2009 |
| 50 | K-19: The Widowmaker (2002) - Dec 03, 2009 |
| 49 | Firewall (2006) - Dec 03, 2009 |
| 45 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Dec 03, 2009 |
| 42 | Brüno (2009) - Dec 03, 2009 |
| 53 | The Last Boy Scout (1991) - Dec 03, 2009 |
| 45 | Striking Distance (1993) - Dec 03, 2009 |
| 78 | 12 Monkeys (1995) - Dec 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |