![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
somnus | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: May 6, 2006
Location: USA
|

| 80 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The American President (1995) - Aug 13, 2007 |
| 77 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Bulletproof Monk (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Escaflowne (2000) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |