![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sonatinas | |
![]() |
Film Freak - 607 Films Ranked
Member Since: Sep 8, 2010
Location: USA
|

| 92 | Ivan's Childhood (1962) - Jan 22, 2012 |
| 80 | The Blues Brothers (1980) - Nov 07, 2011 |
| 70 | Scrooged (1988) - Nov 07, 2011 |
| 65 | Saturday Night Fever (1977) - Nov 07, 2011 |
| 65 | Out for Justice (1991) - Nov 07, 2011 |
| 85 | Dark City (1998) - Nov 07, 2011 |
| 90 | Network (1976) - Nov 07, 2011 |
| 75 | Enter the Dragon (1973) - Nov 07, 2011 |
| 75 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Nov 07, 2011 |
| 75 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Nov 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |