![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sonic saint | |
![]() |
Film Freak - 543 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2007
Location: Germany
|

| 95 T10 | My Sassy Girl (2001) - Dec 04, 2007 |
| 82 T9 | Saw (2003) - Nov 29, 2007 |
| 25 T1 | Throw Momma from the Train (1987) - Nov 29, 2007 |
| 75 T5 | District B13 (2004) - Nov 29, 2007 |
| 88 T10 | Hot Fuzz (2007) - Nov 29, 2007 |
| 10 T1 | I Still Know What You Did Last Summer (1998) - Nov 27, 2007 |
| 70 T3 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Nov 27, 2007 |
| 65 T2 | The Running Man (1987) - Nov 27, 2007 |
| 55 T2 | Caddyshack (1980) - Nov 27, 2007 |
| 50 T2 | It (1990) - Nov 27, 2007 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,045,000 Movie Rankings and Counting... |