![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sooz | |
![]() |
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Canada
|

| 10 | Rachel Getting Married (2008) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Jul 19, 2009 |
| 80 | American Beauty (1999) - Jul 19, 2009 |
| 70 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Jul 19, 2009 |
| 40 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jul 19, 2009 |
| 20 | Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) - Jul 19, 2009 |
| 80 | House of Sand and Fog (2003) - Jul 19, 2009 |
| 100 | The Godfather: Part II (1974) - Jul 19, 2009 |
| 20 | In Good Company (2004) - Jul 19, 2009 |
| 20 | Stranger Than Fiction (2006) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |