![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sopara | |
![]() |
Movie Buff - 140 Films Ranked
Member Since: Sep 7, 2006
Location: Turkey
|

| 78 | Gemide (1999) - Dec 20, 2008 |
| 88 | Selvi boylum, al yazmalim (1977) - Dec 20, 2008 |
| 80 | Agir roman (1997) - Dec 20, 2008 |
| 85 | Babam Ve Oglum (2005) - Dec 20, 2008 |
| 65 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 88 | All About My Mother (1999) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Amores Perros (2000) - Aug 13, 2007 |
| 15 | Anaconda (1997) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |