![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sophiaspr | |
![]() |
Movie Buff - 156 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2010
Location: Turkey
|

| 80 | Corpse Bride (2005) - Apr 06, 2010 |
| 80 | Fried Green Tomatoes (1991) - Apr 06, 2010 |
| 70 | Back to the Future Part III (1990) - Apr 06, 2010 |
| 70 | Public Enemies (2009) - Apr 06, 2010 |
| 80 | Edward Scissorhands (1990) - Apr 06, 2010 |
| 70 | 8 Mile (2002) - Apr 06, 2010 |
| 80 | The Thin Red Line (1998) - Apr 06, 2010 |
| 80 | In Bruges (2008) - Apr 06, 2010 |
| 80 | Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Apr 06, 2010 |
| 80 | Death at a Funeral (2007) - Apr 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |