soreisel

soreisel
Movie Buff - 370 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 28% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 16 Jan 2015
85 68% Anything Else (2003) - Rated 14 Oct 2014
85 68% Match Point (2005) - Rated 14 Oct 2014
85 68% Scoop (2006) - Rated 14 Oct 2014
80 47% Cassandra's Dream (2007) - Rated 14 Oct 2014
80 47% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 14 Oct 2014
80 47% Transcendence (2014) - Rated 14 Oct 2014
85 68% Dogville (2003) - Rated 14 Oct 2014
67 11% Machete (2010) - Rated 16 Oct 2013
72 25% The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) - Rated 15 Oct 2013