![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
soulfly2626 | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2011
Location: New Zealand
|

| 75 | Amores Perros (2000) - Apr 15, 2011 |
| 80 | Memento (2001) - Apr 15, 2011 |
| 90 | The Butterfly Effect (2004) - Apr 15, 2011 |
| 80 | The Shawshank Redemption (1994) - Apr 15, 2011 |
| 60 | Gone in 60 Seconds (2000) - Apr 15, 2011 |
| 50 | Misery (1990) - Apr 15, 2011 |
| 70 | Schindler's List (1993) - Apr 15, 2011 |
| 70 | The Hangover (2009) - Apr 15, 2011 |
| 1 | Teeth (2008) - Apr 15, 2011 |
| 65 | Lucky Number Slevin (2006) - Apr 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |