![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
soulone21 | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Aug 12, 2010
Location: USA
|

| 85 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 12, 2010 |
| 83 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 12, 2010 |
| 84 | Babe (1995) - Aug 12, 2010 |
| 80 | Say Anything... (1989) - Aug 12, 2010 |
| 70 | Rocky III (1982) - Aug 12, 2010 |
| 87 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 12, 2010 |
| 70 | Clerks (1994) - Aug 12, 2010 |
| 82 | Wayne's World (1992) - Aug 12, 2010 |
| 91 | Jerry Maguire (1996) - Aug 12, 2010 |
| 60 | Stuck on You (2003) - Aug 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |