![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
soulsyn | |
![]() |
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2008
|
|
Bio: everything is illuminated......
| |

| 95 | Forrest Gump (1994) - Jul 18, 2010 |
| 100 | WALL·E (2008) - Jul 18, 2010 |
| 85 | The Illusionist (2006) - Jul 18, 2010 |
| 95 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Jul 18, 2010 |
| 75 | The Blair Witch Project (1999) - Jul 18, 2010 |
| 60 | Runaway Bride (1999) - Jul 18, 2010 |
| 95 | District 9 (2009) - Jul 18, 2010 |
| 20 | Men in Black II (2002) - Jul 18, 2010 |
| 90 | Remember the Titans (2000) - Jul 18, 2010 |
| 88 | 50 First Dates (2004) - Jul 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |