Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sowak
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2009
Location: USA
Recent Rankings
85 The Incredibles (2004) - Mar 08, 2009
85 Hitch (2005) - Mar 08, 2009
85 Cold Mountain (2003) - Mar 08, 2009
90 Seven (1995) - Mar 08, 2009
80 The Sum of All Fears (2002) - Mar 08, 2009
80 Payback (1999) - Mar 08, 2009
75 Something's Gotta Give (2003) - Mar 08, 2009
60 Cocktail (1988) - Mar 08, 2009
80 Blade: Trinity (2004) - Mar 08, 2009
80 Pearl Harbor (2001) - Mar 08, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sowak. Why not go rank more films, then come back and check it out again?