![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
spabz | |
![]() |
Movie Buff - 181 Films Ranked
Member Since: Dec 26, 2009
Location: Johnstown, PA, USA
|

| 88 | Breathless (1960) - Jan 08, 2010 |
| 85 | Out of the Past (1947) - Jan 06, 2010 |
| 74 | To Catch a Thief (1955) - Jan 04, 2010 |
| 99 | Ivan's Childhood (1962) - Jan 04, 2010 |
| 80 | Hotel Rwanda (2004) - Jan 02, 2010 |
| 97 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jan 02, 2010 |
| 45 | Final Destination (2000) - Jan 02, 2010 |
| 18 | Reign of Fire (2002) - Jan 02, 2010 |
| 75 | Fight Club (1999) - Jan 02, 2010 |
| 90 | Alien (1979) - Jan 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |