Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
spalloc
Movie Buff - 210 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2010
Location: izmir, Turkey
Recent Rankings
74 You, the Living (2007) - Feb 16, 2012
85 Dogtooth (2010) - Dec 28, 2011
81 In the Loop (2009) - Dec 15, 2011
82 Talk Radio (1988) - Sep 17, 2011
74 A Film with Me in It (2008) - Sep 10, 2011
79 (500) Days of Summer (2009) - May 04, 2011
76 The Invention of Lying (2009) - Apr 30, 2011
82 A Serbian Film (2010) - Apr 30, 2011
98 Little Children (2006) - Apr 29, 2011
84 Antichrist (2009) - Apr 25, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with spalloc. Why not go rank more films, then come back and check it out again?