![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sparhawk_sk | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2012
Location: Hlohovec, Slovakia
|

| 97 | Seven (1995) - Jan 14, 2012 |
| 50 | Postriziny (1981) - Jan 14, 2012 |
| 85 | Inception (2010) - Jan 14, 2012 |
| 75 | Sexmission (1984) - Jan 10, 2012 |
| 100 | Akira (1988) - Jan 09, 2012 |
| 0 | The Day After Tomorrow (2004) - Jan 09, 2012 |
| 100 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Jan 09, 2012 |
| 100 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Jan 09, 2012 |
| 40 | Armageddon (1998) - Jan 09, 2012 |
| 40 | The Incredible Hulk (2008) - Jan 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |