![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sparky672 | |
![]() |
Movie Buff - 396 Films Ranked
Member Since: Dec 27, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Murder at 1600 (1997) - Dec 28, 2006 |
| 80 | Ghosts of Mars (2001) - Dec 28, 2006 |
| 80 | Being John Malkovich (1999) - Dec 28, 2006 |
| 70 | The Weather Man (2005) - Dec 28, 2006 |
| 85 | Cape Fear (1991) - Dec 28, 2006 |
| 85 | An American Werewolf in London (1981) - Dec 28, 2006 |
| 75 | The Door in the Floor (2004) - Dec 28, 2006 |
| 80 | The Manchurian Candidate (2004) - Dec 28, 2006 |
| 80 | Police Academy (1984) - Dec 28, 2006 |
| 88 | American Graffiti (1973) - Dec 28, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |