![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sparrow02 | |
![]() |
Movie Buff - 189 Films Ranked
Member Since: Nov 11, 2007
Location: Canada
|

| 93 | Amadeus (1984) - May 16, 2008 |
| 97 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - May 16, 2008 |
| 91 | Stroszek (1977) - May 16, 2008 |
| 91 | Down by Law (1986) - Jan 02, 2008 |
| 92 | Midnight Run (1988) - Jan 02, 2008 |
| 64 | Eastern Promises (2007) - Jan 02, 2008 |
| 92 | Heavenly Creatures (1994) - Jan 02, 2008 |
| 50 | The Green Mile (1999) - Dec 12, 2007 |
| 70 | Minority Report (2002) - Dec 12, 2007 |
| 20 | Sarah Silverman: Jesus is Magic (2005) - Dec 12, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |