![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
spassanisi | |
![]() |
Movie Buff - 164 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: USA
|

| 75 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 62 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 67 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 62 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 81 | The Barbarian Invasions (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Barton Fink (1991) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |