![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
spaw | |
![]() |
Movie Buff - 250 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: Las Vegas, Nevada, USA
|

| 80 | The Hurt Locker (2009) - Oct 02, 2010 |
| 10 | Kung Pow!: Enter the Fist (2002) - Oct 02, 2010 |
| 80 | Scarface (1983) - Oct 02, 2010 |
| 60 | A Knight's Tale (2001) - Oct 02, 2010 |
| 60 | The Cable Guy (1996) - Oct 02, 2010 |
| 40 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Oct 02, 2010 |
| 50 | Deep Blue Sea (1999) - Oct 02, 2010 |
| 40 | Willow (1988) - Oct 02, 2010 |
| 70 | Pay It Forward (2000) - Oct 02, 2010 |
| 80 | Transformers (2007) - Oct 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |