![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
specfsr | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Aug 30, 2009
Location: Nashua, NH, USA
|

| 100 | Shaun of the Dead (2004) - Aug 06, 2011 |
| 100 | Men in Black (1997) - Aug 06, 2011 |
| 100 | Dead Snow (2009) - Aug 06, 2011 |
| 90 | Sphere (1998) - Aug 06, 2011 |
| 100 | 12 Monkeys (1995) - Aug 06, 2011 |
| 100 | 28 Weeks Later... (2007) - Aug 06, 2011 |
| 100 | 28 Days Later (2002) - Aug 06, 2011 |
| 100 | Smokin' Aces (2007) - Feb 27, 2010 |
| 100 | The Hangover (2009) - Feb 27, 2010 |
| 80 | The Prestige (2006) - Aug 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |