special_K

specialk_ii
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2008
Location: Berlin, Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 81% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 21 Jul 2016
80 24% Groundhog Day (1993) - Rated 24 Sep 2012
85 52% Despicable Me (2010) - Rated 24 Sep 2012
85 52% Monsters, Inc. (2001) - Rated 24 Sep 2012
80 24% Ödipussi (1988) - Rated 24 Sep 2012
95 95% Life of Brian (1979) - Rated 24 Sep 2012
80 24% Snatch (2000) - Rated 24 Sep 2012
95 95% Pulp Fiction (1994) - Rated 24 Sep 2012
85 52% 127 Hours (2010) - Rated 23 Sep 2012
80 24% 9 (2009) - Rated 20 Sep 2012