![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
specialdark | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2006
Location: USA
|

| 90 | My Sassy Girl (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Tsotsi (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Léon: The Professional (1994) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Ping Pong (2002) - Aug 13, 2007 |
| 88 | The God of Cookery (1996) - Aug 13, 2007 |
| 80 | All About Lily Chou-Chou (2001) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Mind Game (2004) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Dirty Work (1998) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Edward Scissorhands (1990) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |