![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
speciousfool | |
![]() |
Film Freak - 505 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2011
Location: Japan
|

| 91 | The Social Network (2010) - May 24, 2012 |
| 93 | Princess Mononoke (1997) - May 24, 2012 |
| 92 | Hearts and Minds (1974) - May 19, 2012 |
| 91 | The Wonderful, Horrible Life of Leni Riefenstahl (1993) - May 09, 2012 |
| 88 | Kippur (2000) - Apr 27, 2012 |
| 94 | The Mother and the Whore (1973) - Apr 21, 2012 |
| 92 | La Dolce vita (1960) - Apr 20, 2012 |
| 91 | Moneyball (2011) - Apr 20, 2012 |
| 90 | A Trip to the Moon (1898) - Apr 14, 2012 |
| 90 | The Return (2003) - Apr 14, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |