specofdust

specofdust
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 29 May 2008
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 38% Magnolia (1999) - Rated 08 Jun 2008
80 87% Hotel Rwanda (2004) - Rated 08 Jun 2008
78 81% Memento (2001) - Rated 08 Jun 2008
70 54% American History X (1998) - Rated 30 May 2008
81 89% No Country for Old Men (2007) - Rated 30 May 2008
96 99% Heat (1995) - Rated 30 May 2008
55 23% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 30 May 2008
76 77% Crash (2005) - Rated 30 May 2008
69 46% Deja Vu (2006) - Rated 30 May 2008
65 35% The Boondock Saints (1999) - Rated 30 May 2008