Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
speechcobra
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2011
Location: Canada
Recent Rankings
80 Inglourious Basterds (2009) - Mar 30, 2011
83 The Hangover (2009) - Mar 30, 2011
70 The Bourne Identity (2002) - Mar 30, 2011
93 The Matrix (1999) - Mar 30, 2011
95 Pulp Fiction (1994) - Mar 30, 2011
83 Reservoir Dogs (1992) - Mar 30, 2011
88 Inception (2010) - Mar 30, 2011
88 Pan's Labyrinth (2006) - Mar 30, 2011
92 Batman Begins (2005) - Mar 30, 2011
82 Happythankyoumoreplease (2010) - Mar 30, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with speechcobra. Why not go rank more films, then come back and check it out again?