![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
spelunkik | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Jun 26, 2009
Location: USA
|

| 90 | Hero (2002) - Jun 26, 2009 |
| 90 | The Odd Couple (1979) - Jun 26, 2009 |
| 90 | Drunken Master (1978) - Jun 26, 2009 |
| 90 | Jackie Brown (1997) - Jun 26, 2009 |
| 95 | Reservoir Dogs (1992) - Jun 26, 2009 |
| 95 | Pulp Fiction (1994) - Jun 26, 2009 |
| 90 | X-Men: The Last Stand (2006) - Jun 26, 2009 |
| 90 | X2: X-Men United (2003) - Jun 26, 2009 |
| 90 | X-Men (2000) - Jun 26, 2009 |
| 85 | Bruce Almighty (2003) - Jun 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |