Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
spencemoney
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Mar 31, 2009
Location: USA
Recent Rankings
84 Zoolander (2001) - Mar 31, 2009
75 Resident Evil (2002) - Mar 31, 2009
85 The Forgotten (2004) - Mar 31, 2009
92 Training Day (2001) - Mar 31, 2009
83 1984 (1984) - Mar 31, 2009
92 Thank You for Smoking (2006) - Mar 31, 2009
96 Munich (2005) - Mar 31, 2009
45 The Da Vinci Code (2006) - Mar 31, 2009
99 Goodfellas (1990) - Mar 31, 2009
97 A Clockwork Orange (1971) - Mar 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with spencemoney. Why not go rank more films, then come back and check it out again?