![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
spewgazi | |
![]() |
Film Freak - 526 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2006
Location: USA
|
|
Bio: A am a college senior that enjoys watching movies... Go Buckeyes!
| |

| 81 | The Bourne Ultimatum (2007) - Feb 24, 2008 |
| 85 | The Best Years of Our Lives (1946) - Feb 04, 2008 |
| 79 | Children of Men (2006) - Feb 02, 2008 |
| 88 | No Country for Old Men (2007) - Feb 02, 2008 |
| 89 | The General (1927) - Feb 02, 2008 |
| 76 | I Heart Huckabees (2004) - Feb 02, 2008 |
| 85 | Rocky (1976) - Jan 27, 2008 |
| 70 | The Simpsons Movie (2007) - Jan 26, 2008 |
| 45 | The Breakfast Club (1985) - Jan 21, 2008 |
| 45 | Porky's (1982) - Jan 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |