![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
spidaman23 | |
![]() |
Movie Buff - 399 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2010
Location: Waco, TX, USA
|

| 65 | Top Gun (1986) - Jun 11, 2010 |
| 75 | Back to the Future Part III (1990) - Jun 11, 2010 |
| 90 | Audition (1999) - Jun 11, 2010 |
| 60 | 2012 (2009) - Jun 11, 2010 |
| 60 | Young Frankenstein (1974) - Jun 11, 2010 |
| 80 | Apocalypto (2006) - Jun 11, 2010 |
| 80 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Jun 11, 2010 |
| 95 | Shaun of the Dead (2004) - Jun 11, 2010 |
| 95 | A Charlie Brown Christmas (1965) - Jun 11, 2010 |
| 75 | Star Trek: First Contact (1996) - Jun 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |