Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
spiderangel
Film Freak - 749 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2006
Location: Malta
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Bride of Frankenstein (1935) - Aug 15, 2007
78 24 Hour Party People (2002) - Aug 15, 2007
88 Citizen Kane (1941) - May 07, 2007
64 The Dark Crystal (1982) - May 07, 2007
69 The Black Dahlia (2006) - May 07, 2007
50 The Queen (2006) - May 07, 2007
74 Downfall (2004) - May 07, 2007
65 Spider-Man 3 (2007) - May 07, 2007
70 300 (2007) - Apr 21, 2007
90 Sunshine (2007) - Apr 20, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with spiderangel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?