![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
spins | |
![]() |
Movie Buff - 428 Films Ranked
Member Since: Dec 26, 2010
Location: USA
|

| 73 | Blue Valentine (2010) - Feb 04, 2011 |
| 83 | The Honeymoon Killers (1970) - Jan 29, 2011 |
| 75 | The Woodsman (2004) - Jan 27, 2011 |
| 80 | The Visitor (2008) - Jan 27, 2011 |
| 80 | The Truman Show (1998) - Jan 27, 2011 |
| 80 | The Third Man (1949) - Jan 27, 2011 |
| 75 | The Ten (2007) - Jan 27, 2011 |
| 80 | The Squid and the Whale (2005) - Jan 27, 2011 |
| 77 | The Spanish Prisoner (1997) - Jan 27, 2011 |
| 83 | The Social Network (2010) - Jan 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |