Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
spirtle
Movie Buff - 382 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 Unbreakable (2000) - Aug 18, 2009
55 Death to Smoochy (2002) - Aug 18, 2009
60 Superman Returns (2006) - Aug 18, 2009
55 Death Becomes Her (1992) - Aug 18, 2009
85 Big (1988) - Aug 18, 2009
45 Bio-Dome (1996) - Aug 18, 2009
50 Batman & Robin (1997) - Aug 18, 2009
65 Michael Clayton (2007) - Aug 18, 2009
55 Space Cowboys (2000) - Aug 18, 2009
10 Saw (2004) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with spirtle. Why not go rank more films, then come back and check it out again?