![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
spitzct | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2006
Location: USA
|

| 93 | Black Christmas (1974) - Aug 13, 2007 |
| 96 | The Goodbye Girl (1977) - Aug 13, 2007 |
| 96 | Beauty and the Beast (1946) - Aug 13, 2007 |
| 93 | What's Up, Doc? (1972) - Aug 13, 2007 |
| 93 | The Last Picture Show (1971) - Aug 13, 2007 |
| 93 | MASH (1970) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Babette's Feast (1987) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Halloween (1978) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Fast Times at Ridgemont High (1982) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |