![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
spokhal | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Dublin, OH 43017, USA
|

| 70 | Apocalypse Now (1979) - Aug 18, 2009 |
| 75 | The Big Sleep (1946) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Back to the Future Part II (1989) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Good Morning, Vietnam (1987) - Aug 18, 2009 |
| 35 | The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 18, 2009 |
| 55 | Schindler's List (1993) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Terminator (1984) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Dogma (1999) - Aug 18, 2009 |
| 40 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |