Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
spokospoko
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
Recent Rankings
90 The Straight Story (1999) - Aug 19, 2009
85 Batman Begins (2005) - Aug 19, 2009
90 Goodfellas (1990) - Aug 19, 2009
85 The Prestige (2006) - Aug 19, 2009
90 Heat (1995) - Aug 19, 2009
80 Old School (2003) - Aug 19, 2009
70 Casino Royale (2006) - Aug 19, 2009
85 Glory (1989) - Aug 19, 2009
90 Trainspotting (1996) - Aug 19, 2009
50 Panic Room (2002) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with spokospoko. Why not go rank more films, then come back and check it out again?