![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sponge34 | |
![]() |
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: May 26, 2007
Location: USA
|

| 16 | A Fistful of Dollars (1964) - Dec 13, 2009 |
| 19 | No Country for Old Men (2007) - Dec 13, 2009 |
| 13 | Thank You for Smoking (2006) - Dec 16, 2008 |
| 17 | Aliens (1986) - Dec 16, 2008 |
| 16 | Death Proof (2007) - Dec 16, 2008 |
| 16 | Standard Operating Procedure (2008) - Dec 16, 2008 |
| 17 | Good Bye Lenin! (2003) - Dec 16, 2008 |
| 17 | Narc (2002) - Jul 02, 2007 |
| 16 | Princess Mononoke (1997) - Jul 02, 2007 |
| 18 | L.A. Confidential (1997) - Jun 12, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |