![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
spontaneous | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Dec 8, 2011
Location: USA
|

| 87 | 50/50 (2011) - Feb 03, 2012 |
| 80 | American Beauty (1999) - Feb 03, 2012 |
| 30 | Out Cold (2001) - Feb 03, 2012 |
| 98 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Feb 03, 2012 |
| 80 | WALL·E (2008) - Feb 03, 2012 |
| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Dec 09, 2011 |
| 86 | The Pianist (2002) - Dec 08, 2011 |
| 79 | Ratatouille (2007) - Dec 08, 2011 |
| 90 | Titanic (1997) - Dec 08, 2011 |
| 80 | Forrest Gump (1994) - Dec 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |