![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
spragt | |
![]() |
Movie Buff - 140 Films Ranked
Member Since: Dec 18, 2008
Location: Lithuania
|

| 72 | Brazil (1985) - Jul 21, 2009 |
| 63 | The Truman Show (1998) - Jul 07, 2009 |
| 62 | Dune (1984) - Jul 07, 2009 |
| 65 | Sid and Nancy (1986) - Jul 07, 2009 |
| 20 | Desperado (1995) - Jun 04, 2009 |
| 25 | She's All That (1999) - Jun 04, 2009 |
| 45 | WALL·E (2008) - Jun 04, 2009 |
| 68 | A Beautiful Mind (2001) - Jun 04, 2009 |
| 67 | The SpongeBob SquarePants Movie (2004) - Jun 04, 2009 |
| 65 | Gattaca (1997) - Jun 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |