![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
spriest | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2009
Location: Chapel Hill, NC, USA
|

| 90 | The Incredibles (2004) - Oct 06, 2009 |
| 90 | What About Bob? (1991) - Oct 06, 2009 |
| 85 | 101 Dalmatians (1961) - Oct 06, 2009 |
| 85 | Across the Universe (2007) - Oct 06, 2009 |
| 80 | Grease (1978) - Oct 06, 2009 |
| 90 | Charlie's Angels (2000) - Oct 06, 2009 |
| 85 | Galaxy Quest (1999) - Oct 06, 2009 |
| 85 | Home Alone (1990) - Oct 06, 2009 |
| 80 | Mean Girls (2004) - Oct 06, 2009 |
| 90 | Four Weddings and a Funeral (1994) - Oct 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |