![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sprinkles23 | |
![]() |
Film Freak - 677 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
|

| 50 | The Lives of Others (2006) - Aug 20, 2009 |
| 76 | The Lost Boys (1987) - Aug 20, 2009 |
| 88 | True Romance (1993) - Aug 20, 2009 |
| 9 | Aliens (1986) - Aug 20, 2009 |
| 20 | Grease (1978) - Aug 20, 2009 |
| 30 | Weird Science (1985) - Aug 20, 2009 |
| 70 | Freaky Friday (2003) - Aug 20, 2009 |
| 87 | Maverick (1994) - Aug 20, 2009 |
| 6 | Rush Hour 2 (2001) - Aug 20, 2009 |
| 99 | Finding Forrester (2000) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |