![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sqla | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2010
Location: Belo Horizonte, MG, Brazil
|

| 60 | Reservoir Dogs (1992) - Jan 06, 2011 |
| 90 | The Social Network (2010) - Jan 06, 2011 |
| 30 | Kick-Ass (2010) - Jan 06, 2011 |
| 90 | Black Swan (2010) - Jan 06, 2011 |
| 70 | Dogville (2003) - Jan 06, 2011 |
| 80 | The Descent: Part 2 (2009) - Jan 01, 2011 |
| 80 | The Descent (2005) - Jan 01, 2011 |
| 100 | Inglourious Basterds (2009) - Jan 01, 2011 |
| 10 | Rear Window (1954) - Jan 01, 2011 |
| 80 | Celda 211 (2009) - Jan 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |