![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sqlrargif | |
![]() |
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Jun 15, 2009
Location: USA
|

| 85 | Psycho (1960) - Jun 16, 2009 |
| 90 | What About Bob? (1991) - Jun 15, 2009 |
| 80 | Tron (1982) - Jun 15, 2009 |
| 80 | Fast Times at Ridgemont High (1982) - Jun 15, 2009 |
| 85 | Seven (1995) - Jun 15, 2009 |
| 95 | The 400 Blows (1959) - Jun 15, 2009 |
| 50 | Blade (1998) - Jun 15, 2009 |
| 90 | Yojimbo (1961) - Jun 15, 2009 |
| 90 | Spartacus (1960) - Jun 15, 2009 |
| 90 | The Shining (1980) - Jun 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |